Kurs Seçerken

Kurs Seçerken?

Günlük hayatın sıradan ve yoğun temposundan sıyrılarak “Sanat Dostu” Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’inde renkli ve keyifli anlar yaratmak için sizi bekliyoruz.

Çalışan ama sanata vakit ayırmak isteyen, kendilerine farklı bir bakış açısı katmak için sanata ilgi duyan ve hobilerini geliştirmek isteyen herkese açık olan kurslarımızda size uygun programı bulacaksınız.

Herkesin içinde çocukluğundan beri uğraşmak istediği bir sanat dalı vardır. Fakat hayat telaşından, hep içimizde kalmıştır. Hiçbir şey için geç değil! Bir yandan günlük işlerinizle ilgilenip bir yandan resim yeteneğinizi geliştirebilirsiniz…

Sanatsever dostlarımız kurs boyunca; karakalem, kuruboya, soft pastel, yağlı boya, sulu boya gibi bir çok teknik deneyip; estetik, renk değerleri, perspektif kurallarını öğrenip natürmord, obje, ve röprodüksiyon çalışmaları ile tanışmış olacaklar.

“Hayalgücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken hayalgücü tüm dünyayı sarmalar.” ALBERT EINSTEIN

GSF yetenek sınavı ile ilgili sorularınız için bizi arayabilir, Atölyemizi ziyaret ederek tanışma derslerimize katılabilirsiniz. Mimar Sinan Ve Marmara Üniversiteleri Yetenek Sınavlarında Yüksek Başarı! Özel Üniversitelerde %100 Burs Kazanma Fırsatı!

Bizden alacağınız pratik ve teorik sanat eğitimi ile kendinize şaşıracaksınız. Düşündüklerinizi hayata geçirme vakti geldi diyorsanız buyrun gelin. Güzel Sanatlar Fakültelerinde okumak, kendinizde veya çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yurtiçi ve yurtdışı tüm üniversitelere giriş portfolyoları hazırlanmasını sağlarız. Hayallerinizi ertelemeyin, doğru adrese bekleriz.

BU YAZININ ÜZERİNE BASARAK EĞİTİM VE TANITIM FİLMLERİMİZİ İZLEYEBİLİRSİNİZ !