Eğitmen

Ubeyt Çağatay Kimdir?

CONTACT TRAINER

Kreatif Direktör – Yönetmen

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde lisans ve ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Show TV’nin kurucu ve fikir ekibinde Görsel Yönetmen olarak televizyonculuğu başlamış ardından Star TV, ATV, Cine5 kanallarında Görsel Yönetmenlik, Kreatif Direktörlük, Tanıtım Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Link Multimedya’da Kreatif Direktörlük olarak çalışmıştır. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Türk Hava Yolları seferlerinde gösterilmek üzere Türkiye Tanıtım Belgesellerinin yönetmenliği ve yapımını gerçekleştirmiştir. Bazıları; Mevlana, Zamanın Peşinde, Kapadokya, Harem, Sultanahmet, Prens Adaları, Hisarlar, Safranbolu, “İstanbulu Dinliyorum” Orhan Veli, Zamanın Ülkesi, Harmony, İstanbul… Bir Güvercinin Kanadında, Denizin Oğulları, Türk Halısı, Alanya vs.

Kurucusu olduğu Bahçeşehir’de bulunan Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nde Sanat ve Sanat Eğitimi faaliyetlerine devam etmektedir.

Ayrıca, yine kurucusu olduğu Artistik Hizmetler Medya Ltd. Şti.’de; Film Prodüksiyon, Reklam Ajansı ve Dijital Medya çalışmalarına da devam etmektedir. (2002 – 2015)

 

UBEYT ÇAĞATAY HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: